top of page

Beweegpark 1e concept ontwerp


Wij zijn al een poosje bezig met een vitale ontmoetingsplaats in ons dorp. Hierbij staan bewegen, ontmoeten en gezondheid centraal. Het idee is om met outdoor fitness toestellen buiten te sporten en te bewegen. De vergunning is inmiddels aangevraagd bij de gemeente en het eerste ontwerp voor het beweegpark is gemaakt (zie foto)


Zodra we de vergunning binnen hebben, willen we graag met een aantal mensen uit het dorp het ontwerp bespreken en samen bepalen welke toestellen voor ons dorp, voor alle leeftijden en doelgroepen, het beste zijn. Ook kan dan de subsidie aangevraagd worden. Als jij ideeën hebt en graag wilt meedenken óf als je het geen goed idee vindt (want dat kan ook), neem je dan contact met ons op?


We houden jullie op de hoogte.

Een sportieve groet van het bestuur van Dorpsbelangen

5 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page